Co z Twoim mózgiem?

Czy wiedziałeś, że kwas tłuszczowy DHA stanowi aż 97% kwasów tłuszczowych omega-3 znajdujących się w strukturze mózgu i neuronów? DHA jest odpowiedzialne za dobrą pamięć, język, kreatywność, osąd, emocje i osobowość. Jest to tak kluczowy element budulcowy, że ludzie z jego niskim poziomem w rzeczywistości mają wymiernie mniejsze mózgi. DHA wspiera również optymalny poziom neuroprzekaźników, w tym dopaminy, serotoniny, GABA, noradrenaliny i acetylocholiny.

Co najmniej 95% Polaków cierpi na niedobór kwasów tłuszczowych omega-3. Świadczą o tym testy medyczne. Czy już sprawdziłeś jak to wygląda w Twoim przypadku? Odpowiednia ich ilość pozwoli Ci uciec przed chorobami serca, reumatoidalnym zapaleniem stawów, cukrzycą, osteoporozą, chorobą Alzheimera, depresją, demencją i różnymi rodzajami raka.

Nie czekaj. Skontaktuj się z nami. Twoje zdrowie jest ważne. Czas jest głównym czynnikiem.

Pamiętaj, że nie jest tak istotne ile spożyjesz dziennie kwasów tłuszczowych omega-3. Ważne jest to, ile zostanie przyswojonych przez Twój organizm. Jest to niezwykle trudny do suplementowania składnik pokarmowy. Badania pokazują, że grubo ponad 90% topowych, reklamowanych produktów nie działa! My jednak mamy na to rozwiązanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *